Реклама

Алфавітний покажчик міст

А Б В Г Д Е Є Ж З І К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зараз на сайті присутні

?
Головна » Як додавати дари на сайт?

Як додавати дари на сайт?


Для того, щоб додати новий дар на сайт, потрібно натиснути на гіперпосилання "Віддам", або ж на "Додати дар" в панелі користувача. Після чого Ви потрапите на сторінку додавання нового дару на сайт:Тепер Вам необхідно заповнити всі необхідні поля. Щоб все було зрозуміло, ми приведемо приклад правильного заповнення всіх полів:Також, буде дуже добре, якщо Ви додасте фото Вашого дару. Для того, щоб додати фото потрібно натиснути на іконку "Завантаження файлів на сервер":Після чого відкриється вікно завантаження файлів на сервер і в цьому вікні Ви повинні вибрати фото з жорсткого диску, або ж завантажити фото з сервера (URL):Натисніть на кнопку "Завантажити", а потім на сам завантажений файл, або ж поставте пташку навпроти завантаженого файлу і натисніть кнопку "Вставити вибране".

Якщо Ви вже маєте гіперпосилання на фото Вашого дару, то просто натисніть на іконку "Зображення":Теги вказувати необов'язково, але ж бажано. Після заповнення всіх необхідних полів, завантаження фото нашого дару і опису дару ми маємо:Все, тепер тільки залишилось натиснути на кнопку "Додати" і дар буде додано на сайт.

Дуже сподіваємось, що дана стаття навчить Вас правильно дадавати дари на сайт. Якщо у Вас є якісь питання до нас, Вам щось не зрозуміло, напишіть нам! Ми із задоволенням допоможемо Вам! Хай щастить! fellow