Реклама

Алфавітний покажчик міст

А Б В Г Д Е Є Ж З І К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зараз на сайті присутні

?
Головна » Львівська область » Львів » Як бути щасливим тут і зараз?

Як бути щасливим тут і зараз? - Віддано!

Віддає: ramanova rina / 20 липня 2016 / Переглядів: 817
З дитинства в підлітковий вік, звідтам - в доросле життя, і далі - до сивочолої старості, - всюди і скрізь єдиним, що мотивує нас до будь-яких життєвих рухів та кроків є бажання бути щасливими. Таким чи інакшим чином, сьогодні, чи завтра, чи десь колись, за великі гроші, чи безкоштовно, за будь-яких умов та за будь-яких обставин - просто бути щасливим.
І є безліч рецептів щастя - якісь у спадок від батьків, інші розшарені друзями, деякі - з дитячих мрій, інакші - з дорослого щоденного прагматизму. 1000 і 1 спосіб, як можна бути щасливим.
І ми витрачаємо все своє життя, весь свій час, всі свої сили та вміння на випробування цих способів. Шукаючи, який же з них підійде нам, який зробить нас дійсно щасливими - раз і назавжди.
Однак інколи, - найчастіше вночі, дивлячись на зорі, або вдень, роздивляючись дощові краплі, що гатять по шибках, - ми подумки підраховуємо - 25, 32, 44, 58.... Все більше років позаду, все менше варіантів попереду....
"Живи моментом", "вдовільняйся тим, що маєш", "не думай странного" - на зміну 1000 і 1 способу, як стати щасливим, приходять 10000 і 1 лозунг, як змиритися з тим, що є.
Невже це - і є життя? Безкінечний пошук і безнадійне розчарування?...
На цьому місці хочеться сказати щось про "спадок древніх" та "потаємну мудрість віків".. Протягнути пафосну ноту, а потім, - як фокусник в цикру - витягнути з рукава кролика.
Не знаю) Я не вірю в пафос. Десь колись - відносно давно, і відносно недавно, - я навчилась мантра-медитації. Це дуже прості техніки, коли ти намагаєшся сконцентрувати свій розум на звуках мантр. І - дуже дивно - але ці техніки діють. Мантри допомагають піднести розум над площиною матеріального світу - над всіма цими безкінечними глобальними проблемами та мініатюрними перемогами - і занурити його в дещо геть зовсім інше, щось, що має духовну, відмінну від цього матеріального світу природу. І все це в сумі дає можливість подивитись на життя геть зовсім під іншим кутом зору. Ніякого штучного пафосу на камеру - тільки справжність, практичність, щирість... Дійсне відчуття внутрішньої гармонії, розуміння свого справжнього місця в цьому величезному світі, ясне бачення майбутнього та примирення із минулим. І все це - мантра-медитація. І всьому цьому ми навчаємо на наших безкоштовних курсах щочетверга о 19-00 :)


Як бути щасливим тут і зараз?

Львівська область » Львів / Коментарі (0)
Ви переглядаєте дар "Як бути щасливим тут і зараз?"

Коментарі

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі.