Реклама

Все отзывы о компании study.ua! Оставляют о заработке в Германии.

Алфавітний покажчик міст

А Б В Г Д Е Є Ж З І К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зараз на сайті присутні

?
Головна

Загальні правила на сайті

У Вашій анкеті Ви повинні вказувати достовірні дані про себе, що мають місце в реальному житті. Це потрібо в першу чергу для того, щоб Ви змогли забрати чи віддати дар якомога швидше.

Ви маєте додавати на сайт тільки ті дари, які зможете віддати!

Ви не можете щось продавати за гроші, віддавати дари "за 1кг бананов", "за 50грн или рафаелло"... Все віддається задарма!

Користувач сайту несе повну відповідальність за розміщені ним дари на сайті!

Користуючись речами та послугами, отриманими завдяки сайту, користувач сам несе повну відповідальність за всі можливі наслідки.

Якщо Ви хочете забрати дар, контакт з користувачем, який віддає, здійснюється за допомогою внутрішньої служби Приватних Повідомлень на сайті, або якимось іншим зручним для Вас способом (icq, мобільний зв'язок...). Після отримання дару Ви повинні написати в коментарях про те, що Ви вже забрали цей дар, додати подяку, інше.

Якщо Ви додали дар на сайт (про те, як додавати, написано тут), Ви повинні його віддати! smile Коли дар буде віддано, Ви забов'язані відредагувати свій дар і помітити його як "Відданий" (про те, як помітити дар, написано тут).

Помічати віддані дари потрібно в першу чергу для того, щоб інші користувачі сайту знову не зверталися до Вас з проханням віддати їм цей дар.

На сайті категорично забороняється:


- Ображати користувачів сайту в будь-якій формі.
- Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру.
- Проявляти расову, національну та релігійну неприязнь, пропагувати тероризм, екстремізм, сатанізм та інше, несумісне з загальноприйнятими законами моралі і пристойності.Правила складаються Адміністрацією сайту і є основоположними при вирішенні будь-яких конфліктів, що виникають при користуванні сайтом. Вони можуть бути у будь-який момент доповнені або змінені!

Якщо Ви не згодні з цими Правилами, будь ласка, залиште сайт!